• Kategorie
  • Szukaj
  • Dla dzieci

Prawidłowe żywienie dzieci, czyli czym skorupka za młodu nasiąknie....

Prawidłowe żywienie dzieci jest podstawą ich właściwego rozwoju.  Ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu teraz i w przyszłości. Zbilansowana dieta oparta na produktach najwyższej jakości, jakie u nas Państwo znajdziecie, niewątpliwie przyczyni się do odpowiedniego rozwoju psycho-ruchowego. Żywienie ma wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, od którego zależy rozwój intelektualny i emocjonalny. Okres płodowy i niemowlęctwa jest okresem najbardziej intensywnego wzrostu w całym życiu człowieka. Dlatego produkty ze sprawdzonych źródeł, jakimi są certyfikowane uprawy są najlepszym wyborem!

Jakie zdrowe produkty dla dzieci  znajdziecie u Nas?

Coraz częściej świadomie wybieramy zdrową ekologiczną żywność, to znaczy taką, której produkcja jest jak najmniej chemicznie inwazyjna i nie ma negatywnego wpływu na nasze środowisko. Układ pokarmowy małego dziecka jest szczególnie wrażliwy, dlatego naprawdę zdrowe żywienie ma niewyobrażalne znaczenie. Produkty z naszego sklepu są certyfikowane, smaczne, zdrowe, zawierają wiele cennych składników i witamin, często są bez glutenu (produkty z przekreślonym kłosem) i laktozy oraz z ograniczoną zawartością cukru. Znajdziecie tu Państwo m.in. kaszki, kleiki, chrupki kukurydziane z dodatkiem zdrowych warzyw, przeciery, musy i desery owocowe, gotowe słoiczkowe dania obiadowe, herbatki dla dzieci, liofilizowane owoce, budynie proteinowe.

 

Okazuje się, że przekąski mogą być nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Oferowane przez nas batony nie zawierają glutenu i laktozy, a owoce w surowej czekoladzie są znakomitym smakołykiem. Więcej na temat zalet surowej czekolady znajdziecie Państwo na naszym blogu: https://bioconieco.pl/blog/fantastyczne-przekaski-w-surowej-czekoladzi

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl