• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekologiczne podpaski

Sklep bioconieco.pl to sklep ze zdrowymi, bio, domowymi produktami po bardzo korzystnych cenach. W ofercie znajdują się również podpaski ekologiczne. Są one przyjazne nie tylko dla ciała, ale również dla środowiska. Tradycyjne podpaski mają w swoim składzie substancje chemiczne zwane dioksynami. Tutaj warto zaznaczyć, że narażenie na działanie tych substancji wiąże się z wyższym ryzykiem wystąpienia raka. Dlatego też warto rozważyć opcję stosowanie podpasek ekologicznych, bawełnianych. W ofercie sklepu bioconieco.pl możesz kupić podpaski ekologiczne takich producentów jak przykładowo: Gentle Day, Vivicot


Dlaczego warto stosować ekologiczne podpaski?


Stosowanie podpasek ekologicznych, bawełnianych może przynieść bardzo wiele korzyści. Dlatego też warto zacząć je stosować. Szczególnie, jeśli zależy Ci na zdrowiu. Jeśli wybierzesz ekologiczną podpaskę, nie narażasz się na jej szkodliwe działanie. A to przekłada się na Twoje zdrowie. Poza tym należy również zwrócić uwagę na to, że ekologiczne podpaski wcale nie są drogie. 


Jakie eko podpaski możesz znaleźć w ofercie sklepu bioconieco.pl?


W ofercie znajdują się przykładowo podpaski higieniczne mini z paskiem anionowym. Charakteryzują się one dużą chłonnością do użytku w trakcie regularnego okresu. Pasek anionowy usuwa nieprzyjemny zapach. Podpaski są bawełniane, więc ta delikatna bawełniana powierzchnia maksymalnie wchłania i przepuszcza powietrze. Poleca się również podpaski higieniczne ze skrzydełkami na dzień. Składnikiem tego produktu jest bawełna organiczna. Podpaski są cienkie w 100% wykonane z bawełny. Można je stosować na dzień oraz na czas umiarkowanego krwawienia. Warto także podkreślić, że te podpaski są biodegradowalne i kompostowalne. Produkt ten pozwala zmniejszyć ilość odpadów, a zarazem zwiększyć wykorzystanie produktów odnawialnych. Jeśli potrzebujesz podpasek typowo na noc, również możesz je dostać w ofercie sklepu z bio, ekologicznymi produktami. Będą to podpaski higieniczne ze skrzydełkami na noc. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

 

 

  • są hipoalergiczne,
  • cienkie,
  • bardzo chłonne.

 

 

 

 

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl