• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekologiczne warzywa i owoce

Świeże owoce i warzywa zostaną przywrócone do naszej oferty w okresie jesiennym

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo świeże warzywa i owoce od sprawdzonych dostawców z certyfikowanych upraw.  W naszym sklepie stawiamy na najlepszą jakość i konkurencyjne ceny i dziękujemy, że do nas wracacie.  

Kilka słów o warzywach....

inaczej nazywanych jarzynami, to rośliny jedno lub wieloletnie, dla wielu osób stanowiących jedyny do przyjęcia sposób żywienia. Częściami jadalnymi mogą być, w zależności od odmiany, części naziemne, ale też podziemne.  Są bogactwem witamin, składników mineralnych i błonnika. Na świecie spożywa się ponad 250 gatunków roślin warzywnych, z czego w Polsce około 50. Warzywa są podstawą wielu diet odchudzających, zdrowotnych, dla rekonwalescentów. Mogą być spożywane na surowo lub po przeróbce termicznej. Uprawą warzyw zajmuje się warzywnictwo.

Kilka słów o owocach...

Owoce jadalne są częścią drzew lub krzewów, ich uprawą zajmuje się sadownictwo. Spożycie ich jest urozmaiceniem i wzbogaceniem codziennej diety. Dostarczają wielu zdrowotnych "energetyków". Mogą być spożywane w postaci surowej, gotowanej, płynnej, są urozmaiceniem wielu deserów. Mają wiele właściwości prozdrowotnych.

Warzywa i owoce w naszej ofercie pochodzą z ekologicznych upraw.

 


  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl