• Kategorie
  • Szukaj
  • Erytrytol

ERYTRYTOL

Erytrytol i możliwości jego zastosowania

Zamienniki cukru są produktami używanymi zazwyczaj podczas stosowania zdrowej diety. Wiele z nich posiada również właściwości prozdrowotne, a to oznacza, że możesz jeść smacznie i zdrowo. Stosując korzystny dla siebie zamiennik, nie musisz mieć wyrzutów sumienia. Jedzenia dań i deserów na słodko może sprawiać Ci przyjemność. Na stronie bioconieco.pl zamieszczono kilka propozycji erytrytolu, uznawanego za jeden z najzdrowszych słodzików.

Erytrytol i jego właściwości

Nie bez przyczyny omawiany produkt jest ceniony jako świetny zamiennik cukru. Przede wszystkim posiada prawie tak samo słodki smak jak zwykły cukier. Jednocześnie ma prawie zerowy indeks glikemiczny. Możliwe, że zdajesz sobie sprawę z tego, że jego wysokość wpływa na poziom glukozy we krwi. Warto wybierać produkty o niskim indeksie i cieszyć się równowagą cukru we krwi. Na pewno będziesz bardziej zadowolona ze swojego stanu zdrowotnego. Niska kaloryczność oraz nikły wpływ na poziom cukru we krwi sprawia, że jest to produkt idealny dla cukrzyków. Ponadto, erytrytol występuje naturalnie w naturze. Znajduje się między innymi w pyłkach kwiatów, owocach, algach morskich oraz w fermentowanych napojach. Dlaczego ten zamiennik jest jeszcze taki zdrowy? Po jego spożyciu nie jest metabolizowany przez organizm, a to oznacza, że jest z niego wydalany. To również z tego powodu nie ma wpływu na poziom cukru we krwi. Odchudzanie z erytrytolem jest całkowicie bezpieczne.

Erytrytolowe produkty w sklepie Bioconieco

W ofercie znajdują się produkty pochodzące od kilku różnych firm. Różnią się głównie ceną i nieznacznie również składem. Chociaż we wszystkich opakowaniach znajduje się stuprocentowy erytrytol, to mogą być w nich pozostałości innych towarów takich jak orzeszki ziemne, sezam, migdały. Zakłady produkcyjne dokładają wszelkich starań, aby produkty nie zawierały innych składników. Informacja alergenna znajduje się zawsze przy opisie produktu. Zwróć na nią uwagę. W przypadku posiadania alergii na któryś z wymienionych składników zawsze możesz wybrać produkt na przykład firmy NaturAvena. Tego rodzaju marka posiada substancje słodzące bez domieszki innych składników. Sklep Bioconiecodokłada wszelkich starań, aby informować swoich klientów o wszelkich zagrożeniach alergennych.

Erytrytol a odchudzanie

W Polsce opisywany słodzik został dopuszczony do szerokiego zastosowania dopiero w 2008 roku. Światowa Organizacja Zdrowia wydała oświadczenie, że jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka. Badanie tego zamiennika trwało przez wiele lat. Dzisiaj używają go osoby z problemami zdrowotnymi. Jest świetnym produktem stosowanym podczas odchudzania, chociażby ze względu na wspomniany poziom indeksu glikemicznego. Dzięki niemu rezygnacja ze słodyczy nie jest konieczna. W ofercie sklepu Bioconiecoznajdziesz szereg słodyczyi przekąsek, w których występuje omawiana substancja słodząca. Znajduje się ona w ciastkach, cukierkach oraz gumach. Możesz je jeść bez wyrzutów sumienia i jednocześnie chudnąć.

Kuchenne rewolucje z erytrytolem

 Jak już wspomnieliśmy szeroka oferta produktów, w których znajduje się ekologiczny zamiennik cukru przedstawiona jest na naszej stronie bioconieco.pl, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie stosować go na co dzień w swojej kuchni. Możesz dzięki niemu przyrządzić pyszne smakołyki. Takie marki jak Vinetlub Pięć Przemiandostarczają nam zdrowy produkt w postaci sypkiej. Możesz używać go dokładnie tak samo jak zwykły cukier. Dodawany jest nie tylko do słodzenia gorących i zimnych napojów, ale również między innymi do przygotowywania:

 

Z erytrytolowym słodzikiem możesz wykonywać pyszne desery i dania na słodko. Na pewno zachwycone będą również dzieci. Dzięki niemu w zdrowy sposób złagodzisz swoją ochotę na słodkie posiłki. Zachcianki z całą pewnością dosyć często mogą pojawiać się w czasie odchudzania. Zerknij również na mieszankiznajdujące się w ofercie Bioconieco, dzięki którym o wiele szybciej wykonasz smaczny deser.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl