• Kategorie
  • Szukaj
  • Keto sos

KETO SOSY

Sosy ketogeniczne w sklepie bioconieco.pl

Sosy swoją konsystencją i smakiem, wspaniale dopełniają prawie każdą potrawę. Wiele z nich nie jest przyjaznych diecie ketogenicznej, dlatego powstały specjalne keto sosy, które mogą spokojnie być wykorzystywane przez uczestników owej diety. Takie sosy znajdą Państwo w naszym ekologicznym sklepie bioconieco.pl, do których należy wiele rodzajów ketogenicznych majonezów, czy ketogeniczne sosy czosnkowe. Producentami naszych keto sosówsą między innymi takie marki, jak: ByodoBioBandits, Vitapol, czy EkoWital. Wiele z naszych ketogenicznych sosów, są także przyjazne dla diety bezglutenowejoraz diety wegańskiej. Po więcej bezglutenowych produktów, zapraszamy Państwa na osobny dział, który jest im całkowicie poświęcony. Dla fanów diety wegańskiejz kolei, sklep bioconieco.plma w ofercie cały dział produktów pochodzenia roślinnego, na który serdecznie zapraszamy.

Ketogeniczny majonez – czym jest?

Już od początku XIX wieku majonez był wykorzystywany w kuchni francuskiej, jako dodatek do mięs i ryb. W ciągu stulecia zyskał popularność wśród reszty krajów zachodniej Europy. Z kolei w Stanach Zjednoczonych majonez stał się popularny za sprawą niemieckiego imigranta Richarda Hellmana, który przywiózł kremowy sos ze sobą z Europy. Jego założona w 1913 roku fabryka, funkcjonuje i jest sławna do dzisiaj pod nazwą nazwiska imigranta.

Ekologiczny majonez ketogenicznyzawiera dużo tłuszczu, a z racji tego że jest to produkt organiczny, jest pozbawiony sztucznych barwników. Ketogenny majonezmoże być jednocześnie wegański. Oznacza to, że zamiast jajka, zawiera on białko migdałowe, lub wysokoskrobiową zalewę z ciecierzycy.

W majonezie wegańskimzamienników jajek i tradycyjnego mleka może być kilka. Roślinnymi odpowiednikami jajek, jako bazy do majonezu dla wegan są m.in.:

Awokado,
Kasza jaglana,
Mleko sojowe,
Ziemniaki,
Fasola.

Jeśli chcieliby się Państwo dowiedzieć więcej o wegańskim majonezie, serdecznie zapraszamy na inną kategorię ekologicznego sklepu bioconieco.pl, gdzie znajdą Państwo wiele roślinnych majonezów oraz wiele ciekawych informacji.[tu byłby link do wegańskiego majonezu].

Ketogeniczny sos czosnkowy

Warto wiedzieć, że czosnek ze względu na swoje niskie zawarcie węglowodanów, jest bardzo sprzyjającym warzywem dla zwolenników diety ketogenicznej. Oprócz tego warzywo to posiada silne właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Dlatego czosnek chroni nasz mózg przed wieloma chorobami, a także przed wszelkimi uszkodzeniami. Co więcej zawiera cenne minerały, takie jak potas i magnez oraz jest źródłem witaminy B6 i witaminy C.

Sos czosnkowy, ze względu na swój charakterystyczny, wyrazisty smak, jest bardzo popularny wśród sosów. Lecz te kupowane w marketach, lub spotykane na stacjach benzynowych, jako dodatek do hot dogów nie są dla nas zdrowe. Zdecydowaną zdrowszą jego odmianą jest ekologiczny keto sos czosnkowy, który nie zwiera żadnych sztucznych barwników, tłuszczy gorszej jakości, czy sztucznych substancji smakowych. Brak tych wszystkich elementów w składzie ketogennego sosu czosnkowego działa oczywiście korzystnie na jego smak.

Zastosowanie sosów ketogenicznych w kuchni

Jeśli chodzi o ketogeniczny majonez, wspaniale nadaje się on jako dodatek do różnego rodzaju sałatek, ale również do jajek czy kanapek. Doskonale także pasuje do ryb i mięs. Z kolei z ketogenicznymi sosami czosnkowymi idealnie komponują się upieczone, bądź usmażone kawałki mięsa, ale również mięso gotowane i duszone. Oprócz tego, taki sos świetnie nadaje się jako dodatek do różnych sałatek, pieczonych ziemniaków, a nawet naleśników. Czosnkowy sos na ciepło może świetnie współgrać z gotowanymi pulpetami mięsnymi, bądź rybnymi, jak również z makaronami.


Wstęp do diety ketogenicznej - kompendium wiedzy. W jaki sposób ograniczyć węglowodany na diecie ketogenicznej? Jak właściwie stosować post przerywany? Czyli intermittent fasting bez tajemnic. Czym jest ketoadaptacja i jak właściwie ją przeprowadzić? Właściwa suplementacja na diecie ketogenicznej - jak ją zaplanować? Słynna kawa kuloodporana - Kompendium wiedzy. Czym jest? Jak działa? Dlaczego jest tak popularna? Przeciwwskazania i zagrożenia w diecie ketogenicznej Jakie efekty możesz osiągnąć na diecie ketogenicznej? Działanie prozdrowotne. Efekty diety ketogenicznej- zwiększony poziom energii. Efekty diety ketogenicznej - lepsza koncentracja, poprawa pamięci. Efekty diety ketogenicznej-  utrata wagi

 

Samopoczucie na diecie ketogenicznej. Dieta keto, a depresja.

 

Jadłospis do diety ketogenicznej

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl