• Kategorie
  • Szukaj
  • Krem czekoladowy

MASŁO CZEKOLADOWE

Słodkie również może być zdrowe. Wypróbuj krem czekoladowy!

Stosując jakąkolwiek dietę, bardzo często ograniczamy w niej liczbę kalorii, jednak czy zawsze jest to odpowiedni sposób na poprawę zdrowia i sylwetki? Otóż okazuje się, że można jeść zdrowo i równocześnie słodko. Takie cudowne właściwości posiadają zdrowe kremy czekoladowe w ofercie sklepu internetowego Bioconieco.pl

Jakie właściwości posiada krem czekoladowy ?

Prawdopodobnie często zastanawiasz się, jaki krem czekoladowy wybrać, aby był najzdrowszy? Organizm ma ochotę na słodkie pożywienie zazwyczaj wtedy, gdy czegoś mu w diecie brakuje. W związku z tym omawiany produkt powinien zawierać możliwie największą ilość kakao.To ono dostarcza największą ilość składników odżywczych. Pełnowartościowa czekoladazawiera przede wszystkim magnez oraz wapń. Podnosi poziom serotoniny, dzięki któremu możesz wykonywać wszystkie czynności z chęcią i pozytywną energią. Ponadto, nie możemy zapomnieć również o zdrowych tłuszczach, które są istotne zarówno w diecie sportowców, jak i osób, które chcą zrzucić parę kilogramów. 

Z jakich składników robiony jest krem z czekolady?

Owszem, krem czekoladowy posiada swoją dawkę kalorii, ale wynika ona głównie z tego, że zawiera on tłuszcze, których potrzebuje organizm. Nie zapominaj o ich odpowiedniej dawce każdego dnia. Nie musisz obawiać się na przykład białego cukru w produktach umieszczonych na bioconieco.pl. Kremy czekoladowe dostarczane są przez takich producentów jak Rapunzel, Bionella oraz Alce Nero. Podczas ich przygotowywania stosowane są zdrowe zamienniki. W składzie możesz spodziewać się cukru trzcinowego, orzechów laskowychoraz wanilii Bourbon. Wymienione składniki pochodzą w kontrolowanych upraw ekologicznych.

Rodzaje kremów czekoladowych na bioconieco.pl

Wydawałoby się, że krem z czekolady może być tylko jeden. Nic bardziej mylnego. Produkty w sklepie Bioconiecoróżnią się nie tylko pochodzeniem, ale również składem. Dzięki niemu każdy z nich może smakować trochę inaczej. Przykłady podajemy poniżej.

 

  • Krem z orzechami Macadamia– ten typ kremu produkuje firma Vitaquell. Orzechy Macadamia, posiadają największą spośród wszystkich orzechów zawartość tłuszczu. Są idealnym komponentem podczas robienia posiłków w diecie ketogenicznej. Produkt jest bardzo naturalny, a jego składniki oznaczone są certyfikatami.

 

Jak zastosować krem z bioconieco.pl ?

Bardzo możliwe, że już podczas czytania tego artykułu przyszło Ci do głowy kilka pomysłów zastosowania tego czekoladowego produktu. Krem czekoladowy z całą pewnością wykorzystywany jest jako dodatek do wszelkiego rodzaju deserów oraz ciast. Jego słodki smak uwielbiają przecież wszyscy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby posmarować nim również chlebi zjeść na śniadanie lub kolacje. Jego obłędny smak na pewno pomoże Ci uniknąć niezdrowego podjadania pomiędzy posiłkami.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl