• Kategorie
  • Szukaj
  • Masło migdałowe

MASŁO MIGDAŁOWE

Masło migdałowe w wielu odsłonach

Migdały zaliczane są do superfoods, czyli do żywności, która ma wyjątkowo korzystny wpływ na ludzki organizm. Świetnie uzupełnia dietę sportowców oraz oczywiście osób, prowadzących zdrowy styl życia. Warto więc zainteresować się takim produktem jak masło migdałowe. Jest ono dostępne w kilku wersjach na stronie bioconieco.pl.

Masło migdałowe i jego właściwości

Masło z migdałów jest kolejnym smarowidłem, z którego zadowolone będą osoby na diecie wysokotłuszczowej, ponieważ produkt ten słynie z wysokiej zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych. Poza nimi w maśle migdałowym znajdują się również takie minerały jakmagnez i potas, a także antyoksydanty i niacyny. Możesz mieć pewność, że po dodaniu tego produktu do jednego ze swoich posiłków, wsparty zostanie układ krążenia. Podniesiesz również efektywność pracy swojego mózgu. Tak więc z jego właściwości zadowoleni będą również intelektualiści. Natomiast dla sportowców na pewno istotny będzie fakt, że masło migdałowe to również świetne źródło białka roślinnego.

Z czym można jeść masło migdałowe?

W sklepie Bioconieco proponowane są masła migdałowe o różnym składzie. Zostały wyprodukowane przez takie firmy jak Primaeco, Basiabasiai Rapunzel. Jakiego rodzaju masło wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Każdy producent dba o jakość swoich wyrobów. Masło z migdałów możesz wykorzystać nie tylko do zrobienia kanapek, ale również jako dodatek do owsianki, jaglank ilub nawet omletu. O tym produkcie pamiętaj również wtedy, gdy będziesz przygotowywać deser z owocami lub lodami. Z jego udziałem możesz zrobić również pudding. Pomysłów jest o wiele więcej. Zerknij też na propozycję gotowych deserów na stronie bioconieco.pl.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl