• Kategorie
  • Szukaj
  • Miso

Sklep z produktami eko bioconieco.pl oferuje różne rodzaje miso. Miso jest to pasta ze sfermentowanej soi. Produkt ten bardzo często wykorzystywany jest jako dodatek do zup i sosów. Miso także stosowane jest jako przyprawa do mięs, ryb, warzyw. Proponujemymiso shiro białe (pasta z ryżu i soi) bezglutenowe bio 200g, miso z brązowego ryżu - niepasteryzowane bio 300g, miso genmai (pasta z soi i ryżu brązowego) bio 350 g, miso hatcho bio 300g, miso rice (pasta z soi i ryżu brązowego) 25 % mniej soli, miso z brązowego ryżu bio 300g, miso shiro sweet (pasta z ryżu i soi) 250 g, miso hatcho (pasta sojowa z jęczmieniem) bio 300g - Lima, miso jęczmienne bio 300g (słoik), miso mugi (pasta z soi i jęczmienia) bio 350g, miso jęczmienne bio 300g, miso kostki bio (8 x 10g) 80g - Danvial, miso shiro (pasta z ryżu i soi) bio 300g - Lima, miso brown rice (pasta z soi i ryżu brązowego). 

Jakie są rodzaje miso?


Białe misopowstaje w procesie fermentacji mieszanki soi z ryżem. Możemy jeszcze wyróżnić czerwone miso, które produkowane jest w 100% z soi, żółte miso, które powstaje w procesie fermentacji mieszanki z soi z jęczmieniem. A także jest czyste miso, do którego produkcji używa się tylko i wyłącznie soi. 

Jak jeść miso?


Do czego dodać miso? Miso dodaje się bardzo często do zup. Możesz również przygotować wegańskiemiso z tofu. Będzie to pełnowartościowy i pyszny posiłek. Ciekawym daniem jest również wegetariańska zupa miso do sushi

Jakie są właściwości zdrowotne miso?


Misojest dobrze przyswajalnym białkiem. Posiada również dużo witamin, sole mineralne, błonnik. Można powiedzieć, że produkt ten sprzyja pracę układu trawiennego. Poza tym miso działa w bardzo korzystny sposób na układ kostny, zapobiega osteoporozie. Produkt również reguluje ciśnienia. Polecany jest do spożywania w przypadku nadużywania alkoholu, palenia tytoniu.Skutecznie odtruwa organizm. Eko miso to jeden z najzdrowszych produktów. Gdzie kupić miso? W naszym sklepie bioconieco.pl, gdzie jego cenajest bardzo niska. 

Jakie są właściwości zdrowotne pasty i zupy miso?


Pasta i zupa miso mają bardzo dużo właściwości zdrowotnych. Te dania wzmacniają odporność, eliminują śluz, poprawiają jakość krwi i limfy, zapobiegają depresji, poprawiają nastrój, mają zbawienny wpływ na skórę, przywracają właściwą florę bakteryjną jelit, wspierają walkę z nowotworami. Miseczka zupy miso zapewni Ci szybką regenerację organizmu. Jak widzisz,misoma zbawienny wpływ na nasz organizm. Należy jeszcze raz przypomnieć, że miso jest skarbnicą wielu składników odżywczych.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl