• Kategorie
  • Szukaj
  • Młody jęczmień

To, co możesz dostać z naszego sklepu ze zdrową, domową, ekologiczną,certyfikowanążywnością bioconieco.pl to młody jęczmień. Oferujemy produkty takie jak jęczmień młody - trawa sproszkowana BIO 125g - BIO - Bio Planet. To bardzo cenny pokarm spożywczy. To, co go charakteryzuje to to, że został on uzyskany z młodych łodyżek jęczmienia. Możesz też u nas kupić młody jęczmień 250g Intenson, młody jęczmień 100g Intenson , jęczmień młody - trawa bio 165 pastylek 66g - Medicura, młody jęczmień 60 tabletek Colfarm, młody jęczmień sok sproszkowany BIO 100 g - BATOM.  

Na co stosować młody jęczmień?


Młody jęczmieńzawiera bardzo dużo witaminy C. Młody jęczmień na odchudzanie to doskonały pomysł. Warto wiedzieć, że są równieżtabletki z młodego jęczmienia. Ta niskokaloryczna roślina jest polecana diabetykom, osobom z anemią, osobom z chorobami układu krążenia, osobom z podwyższonym cholesterolem, osobom z anemią. Gdzie kupić ekologiczny, certyfikowany młody jęczmień? Tylko w naszym sklepie bioconieco.pl

 Ten produkt ma doskonałeopinie. Zawiera on bowiem w sobie dużo witamin z grupy B oraz antyoksydantów oraz żelaza, wapnia, cynku, magnezu. 

Jak spożywać młody jęczmień?


Najprostszym sposobem na spożycie młodego jęczmienia jest rozpuszczenie proszku w szklance. Musisz jednak wiedzieć, że woda nie może być ani za gorąca, ani za zimna. Możesz również dodać go do koktajli ze świeżych owoców. Pamiętaj, aby koktajl z młodym jęczmieniem spożywać od razu po przygotowaniu. 

Czy są jakieś przeciwwskazania do spożywania młodego jęczmienia?


Na młody jęczmień powinny uważać osoby, które mają wrażliwy żołądek. Zawiera on bowiem bardzo dużo błonnika. To o czym musisz również pamiętać to to, że nie zastąpi Ci on zdrowej, zrównoważonej diety. Jednak jest to pewien rodzaj suplementu diety. Jeśli interesuje Cię taki suplement diety, zapewne zastanawiasz się gdzie najlepiej go kupować

Odpowiedź jest w prosta - w takim sklepie online jak nasz, czyli w bioconieco.pl

 

Produkty, które posiadamy w naszej ofercie są najwyższej jakości i cieszą się najlepszymi opiniami Klientów. 


  • Producenci