• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalna guma do żucia

NATURALNA GUMA DO ŻUCIA

Ekologiczne gumy do żucia – czym są?

Gumy do żucia nie są przyjazne środowisku, głównie ze względu na długi czas ich rozkładu. W niektórych krajach, aby zapobiec zaśmiecaniu chodników i ulic, żucie gumy jak i jej posiadanie jest surowo zabronione i karane. Aby zapobiec zanieczyszczaniu środowiska zużytymi gumami do żucia, powstał ich ekologiczny odpowiednik, który jest znacznie bardziej przyjazny naturze. Sklep z produktami eko bioconieco.pl ma w związku z tym Państwu do zaoferowania naturalne gumy do żucia w wielu ciekawych smakach: cynamon, mięta, kawa. Producentem ekologicznych gum w naszym sklepie bioconieco.pl jest marka Chicza.

Dlaczego BIO gumy do żucia są zdrowsze?

Organiczna guma do żucia idealnie spełnia swoją rolę, jako odświeżacz oddechu oraz ma mocny, wyrazisty smak. Wszystko dzięki jej naturalnym składnikom oraz faktowi, iż nie zostały do niej dodane żadne substancje ropopochodne, czy plastik. Oczywiście wszystkie składniki naturalnej gumy do żucia pochodzą z ekologicznych upraw. Wspaniałą wiadomością jest również to, że nasze BIO gumy żucia są bezglutenowe i nie zawierają laktozy. Dlatego dla tych z Państwa, którzy zmagają się z celiakią bądź nietolerancją laktozy, gumy sklepu ze zdrową żywnością  bioconieco.pl mogą być idealną alternatywą w miejsce gum konwencjonalnych. Zapraszamy również Państwa do odwiedzenia w naszym sklepie osobnego działu, poświęconego w całości żywności bezglutenowej: https://bioconieco.pl/Produkty-bezglutenowe-c899.

Jakie zalety ma żucie naturalnej gumy?

Główną zaletą gumy jest świeży oddech, który osiągamy już po kilkunastu sekundach jej żucia. Guma również jest w stanie zaspokoić apetyt, a co więcej żucie jej, pomaga spalać kalorie. Działa ona również kojąco na stres, a także redukuje napięcie nerwowe. Co ciekawe, żucie gumy naturalnej wpływa na poprawę koncentracji, dlatego może okazać się pomocną czynnością, ułatwiającą naukę studentom.

Kolejną istotną zaletą żucia ekologicznej gumy jest jej działanie przeciwpróchnicze. Pomaga również w zachowaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, dlatego warto sięgać po organiczną gumę po zjedzeniu posiłku. Czasami gumy do żucia używają osoby chcące rzucić palenie, aby odciągnąć myśli od głodu nikotynowego.

Żucie gumy bez cukru wpływa bardzo korzystnie na stan naszej żuchwy, a także szczęki. Pobudza również produkcję śliny, zabija bakterie w jamie ustnej, a nawet pomaga w poprawie kondycji zębów.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl