• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalna szczotka do włosów

Jaką szczotkę do włosów wybrać?

W pielęgnacji włosów zwracamy uwagę głównie na dobór kosmetyków do włosów. Szukamy wysokiej jakości szamponu, maski i płukanki. Zakup odpowiedniej szczotki do włosów często schodzi na plan dalszy. Tymczasem jest to kwestia ważna na równi z używaniem dobrych kosmetyków, bo podczas szczotkowania również dba się o włosy.


Dobra szczotka do włosów - co to znaczy?

Dobra szczotka do włosów ułatwi ich rozczesywanie. Nie będzie ciągnąć i rwać kosmyków. Niektóre szczotki, dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu igiełek i specyficznej budowie, hamują nadmierne wypadanie włosów, poprawiają stan i ukrwienie skóry głowy, dzięki czemu włosy rosną mocne i zdrowe.

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się szczotki z włosiem naturalnym. Za najlepszą z nich uważana jest szczotka z włosia dzika.


Czym jest szczotka z włosia dzika?

Szczotka do włosów z dzikato idealny gadżet dla tych, którzy starannie dbają o kondycję włosów. Ta delikatna szczotka jest na tyle mocna, że dobrze rozczesuje nawet cienkie kosmyki będąc przy tym dla nich niezwykle łagodną. 


Jakie są zalety szczotki z włosia dzika?

Zalety szczotki z włosia dzika są następujące:

  • nadaje włosom miękkość, a ich końcówki nie łamią się,

  • nie łamie i nie wyrywa kosmyków,

  • można nią bezpiecznie szczotkować mokre i suche włosy,

  • rozczesuje nawet mocno splątane włosy,

  • nabłyszcza włosy na całej długości dzięki rozprowadzaniu sebum.


Czy szczotka do włosów z dzika ma wady?

Najlepsza szczotka do włosówma tylko jedną wadę - szybko się brudzi, więc należy ją regularnie oraz bardzo dokładnie czyścić. 


Jak czyścić szczotkę z włosia dzika?

Eko szczotka do włosów z delikatnym włosiem z dzikawymaga częstego czyszczenia. Kurz, zabrudzenia, łupież i kawałki włosów osadzają się na niej bardzo szybko. Do odświeżenia jej użyj małego grzebyka, pęsety lub specjalnego metalowego gadżetu. Przed rozpoczęciem czyszczenia i po zakończeniu go, namocz włosie w letniej wodzie wymieszanej z mydłem lub szamponem. Szczotkę susz naturalnie - nie odkładaj jej na grzejnik i nie używaj suszarki.


W sklepie z eko produktami bioconieco.plznajdziesz naturalną szczotkę do włosów z dzika firmy KOSTKAMM, której cena da Twoim włosom wiele korzyści. Szczotka ma drewnianą rączkę, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska, a Ty - wybierając ją z oferty eko sklepu bioconieco.pl- wspierasz nurt Zero Waste.

Jeśli chcesz żyć w duchu Zero Waste, koniecznie wejdź na nasz blogi przeczytaj, jak realnie uczestniczyć w zmienianiu świata na lepsze!

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl