• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne środki do prania

ORZECHY PIORĄCE 1 kg - ALEPIA
Produkt niedostępny

Proszek do prania lub płyn do płukania może być powodem różnych podrażnień na skórze. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla wrażliwej skóry są naturalne środki do prania, które możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu bioconieco.pl z eko, bio produktami. 

Dlaczego warto zdecydować się na naturalne środki piorące?


Formuła naturalnych środków piorących np. eko proszku do prania, czy ekologicznego płynu do płukania jest stale ulepszana. Dlatego też te środki mogą pozbyć się z Twoich ubrań nawet najtrwalszych zabrudzeń. Ponadto również Twoja skóra przy tym będzie bezpieczna. Czym charakteryzują się naturalne środki piorące? Przede wszystkim nie zawierają drażniących substancji. Dlatego też nie zaszkodzą w żaden sposób Twojej wrażliwej skórze. 

Komu poleca się stosować naturalne środki piorące?


Naturalne płyny do prania będą odpowiednie dla każdego. Jednak szczególnie poleca się je osobom, które mają różnorodne alergie lub atopowe zapalenie skóry. W naszym sklepie bioconieco.pl możesz kupić np. płyn do prania kolorowych ubrań 750 ml - Gron Balance, mydło wielofunkcyjne do prania i czyszczenia 37l Ziół 1l, płyn do prania wełnianych i jedwabnych tkanin 750 ml - Gron Balance. 

Właściwości ekologicznej ,,chemii’’ do prania 


Ekologiczna ,,chemia’’jest w pełni bezpieczna, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji. Pamiętaj, że substancje, które zawarte są w chemicznych środkach czystości mogą powodować różnorodne alergie. W ekologicznych środkach do prania natomiast nie znajdziemy żadnych szkodliwych substancji takich jak np. toksyczne substancje zapachowe, fosforany, zeolity, silne konserwanty. 

Ekologiczny płyn do prania dla niemowląt 


Jednym z produktów, które polecamy jest płyn do prania ubranek dziecięcych i niemowlęcych 1l - Baby Anthyllis. Sprawdzi się on doskonale w kontakcie z tkaninami delikatnymi oraz delikatną skórą. Warto podkreślić, że produkt ten był testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej. To świadczy o tym, że jest w 100% bezpieczny. Nadaje się również do skóry atopowej. Gdzie kupić ten produkt? Tylko w sklepie bioconieco.pl

 

 Tu znajdziecie najlepsze ekologiczne środki do prania dla dzieci i nie tylko. 


  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl