• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalne środki do zmywania

Dlaczego warto zdecydować się nanaturalne środki do zmywania? Przede wszystkim dlatego, że są hipoalergiczne, biodegradowalne. Nie wpływają również negatywnie na przydomowe oczyszczanie ścieków. Wykazują one ponadto działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Gdzie kupić naturalne środki do zmywania? Tylko w naszym sklepie z eko, bio produktami - bioconieco.pl.

Jakie naturalne środki do zmywania możesz kupić w naszym sklepie?


W naszym sklepie możesz kupić takie produkty jak np. tabletki do zmywarek 30 sztuk - Gron Balance, płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw 450 ml BioMio, płyn do mycia naczyń 500 ml - Gron Balance, płyn do mycia owoców i warzyw 500 ml - Only Eco, płyn do mycia naczyń hipoalergiczny 1l - Only Eco, płyn do mycia naczyń Bergamotka 750ml YOPE, płyn do zmywania Rumianek i Nagietek 450 ml ecover, płyn do mycia owoców i warzyw Eco 500ml - Almawin.

Eko tabletki do zmywania 


Eko tabletki do zmywaniajak np. tabletki do zmywarki All-in-one (250sztuk) BIO 500g ecover wyróżniają się tym, że uwalniają siłę biodegradowalnych składników. Dzięki temu Twoje naczynia pozostawisz nieskazitelnie czyste. Warto podkreślić, żeeko tabletki do zmywaniazawierają nabłyszczacz i aktywną sól. Dlatego też jedyne, co musisz zrobić - to wrzucić je do zmywarki. W ofercie sklepu bioconieco.pl jest również produkt tego typu jak tabletki do zmywarek eco (250sztuk) - Klar

Ekologiczny płyn do zmywania - właściwości 


Przykładowym płynem do zmywania, który możesz u nas dostać jest płyn do mycia naczyń Bergamotka 750ml YOPE. Produkt jest o zapachu bazylii, werbeny i bergamotki. Charakteryzuje go to, że zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego oraz wyróżnia go niski stopień przetwarzania.Ekologiczny płyn do mycia naczyń to przede wszystkim płyn do naczyń bez chemii. Dlatego też nie wpływa na nasz organizm, skórę negatywnie podczas mycia. Warto też podkreślić, że taki produkt posiada właściwości pielęgnacyjne. Bardzo często dzięki ekstraktom roślinnym, które nawilżają skórę.

Eco sól do zmywarek - efekty 


Warto zdecydować się na eko sól do zmywarek, jeśli chcesz, abyś mógł korzystać ze swojej zmywarki długie lata. Można nawet powiedzieć, że jeśli nie będziesz używać tego produktu - może to doprowadzić do poważnych uszkodzeń strategicznych części urządzenia. Głównym zadaniem eko soli do zmywarek jest wspomaganie pracy złoża jonitowego. Rzadkie korzystanie z soli do zmywarek może doprowadzić do osadzenia się kamienia na częściach zmywarki. Dostępny u nas produkt do kupienia tego typu to np. sól do zmywarek ECO 2kg - Klar. 

 

Zapraszamy również do sprawdzenia innych kategorii takich jak zero waste akcesoria kuchenne  oraz ekologiczne środki czystości

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl