• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalny dezodorant

Naturalne dezodoranty (bio) – dobry wybór dla Twojej higieny

Każdy, kto dba o higienę wie jak ważne są antyperspiranty i dezodoranty. Skóra pod pachami jest bardzo wrażliwa i wymaga szczególnej opieki. Potrzeba dezodorantów i antyperspirantów do zadań specjalnych, czyli posiadających tylko naturalne składniki. Sklep bioconieco.plposiada bogatą ofertę dezodorantów w kulce, sprayu oraz kremie. 

Czym się różni dezodorant od antyperspirantu? I czy zawsze powinien być bio?

Pot oraz nieprzyjemne zapachy są rzeczami, których chce się zwykle uniknąć, szczególnie będąc w towarzystwie. Jaką metodę ochrony przed potem powinniśmy wybrać? Zarówno dezodoranty, jak i antyperspiranty pomagają zachować świeżość na długi czas.

W bardzo dużym skrócie: antyperspirant działa przez zmniejszenie ilości wydzielanego potu, natomiast dezodorant przez zwiększenie kwasowości skóry. O ile dezodorantów używa się, by ograniczyć nieprzyjemny zapach z potu, który już się wydzielił, to antyperspirant może zahamować wydzielanie potu w miejscu, gdzie został zaaplikowany, dzięki swoim składnikom.

Dla skóry wrażliwej warto stosować preparaty z łagodzącymi skórę składnikami takimi jak oliwka, aloes, ałun itp. W sklepie internetowym bioconieco.plznajdziesz dezodoranty i antyperspiranty dla kobiet oraz mężczyzn. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty i są przebadane dermatologicznie. 

Antyperspiranty i dezodoranty ekologiczne w sklepie bioconieco.pl

Dezodoranty i antyperspiranty ekologiczne to produkt, który na stałe zagościł w sklepie bioconieco.pl, gdyż coraz więcej ludzi decyduje się na ekologiczn

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl