• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalny pędzel do makijazu

Naturalne pędzle do makijażu

Nakładanie na twarz make-upu można dzisiaj robić wykonasz w zgodzie z naturą. Dla fanek i fanów ekologicznego stylu życia, wegan oraz amatorów “bio” przedstawiamy naturalne pędzle do makijażu. W sklepie internetowym bioconieco.pl znajdziesz produkty, których będziesz mogła używać w codziennym rytuale pielęgnacji i makijażu. 

Profesjonalne pędzle marki puro BioCosmetics, są tworzone przez ludzi o bogatym doświadczeniu i pasji. Są to produkty w pełni ekologiczne i są odpowiednie do cery suchej, wrażliwej, a także skłonnej do podrażnień. Pędzle zostały przebadane dermatologiczne i są bezpieczne dla skóry.

Pędzelki do makijażusprawdzą się w każdej sytuacji-  zarówno wtedy, kiedy szybko przygotowujesz się na ważne spotkanie, jak i wtedy, gdy celebrujesz nakładanie podkładu powoli i ze starannością. Niezależnie od sposobu nakładania makijażu, ekologiczne pędzleze sklepu bioconieco.pl zawsze wykonają swoją pracę idealnie.    

Każda wizażystka może potwierdzić z własnego doświadczenia, jak ważne są dobre pędzle do makijażu. Szczególnie gdy mają one specjalne przeznaczenie np. pędzel do rozświetlacza.

Niezależnie jednak od przeznaczenia pędzle do makijażupowinny się charakteryzować pewnymi właściwościami.

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiedni zestaw pędzli do makijażu?

Przede wszystkim – muszą być bezpieczne dla skóry i nie powodować podrażnień, a co za tym idzie – być miłe i miękkie w dotyku. 

Drugim, bardzo praktycznym, aspektem jest łatwość mycia, o którym opowiemy nieco później. Najlepiej też, aby szybko schły i nie odkształcały się podczas malowania. Pędzlami, które się nie odkształcają łatwiej aplikować podkład na skórę. Szczególnie istotna jest jakość pędzli do malowania obszaru wokół oka, gdzie skóra jest delikatniejsza.

Coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na pochodzenie pędzli. Apele obrońców praw zwierząt i powiększająca się z roku na rok świadomość ekologiczna sprawiła, że współczesny klient oczekuje odpowiedniego pochodzenia pędzli. 

Każdy zestaw pędzli dostępny w  sklepie internetowym bioconieco.pl posiada certyfikat „crueltyfree”. Oznacza to, że akcesoria do makijażu nie są pochodzenia odzwierzęcego, ani nie były testowane na zwierzętach. Dlatego produkty te zdobędą serca wegan i wegetarian, a także osób, które są wrażliwe na dobro zwierzaków. 

Jak myć pędzle do makijażu?

Pędzle syntetyczne są łatwiejsze do utrzymania w czystości niż te pochodzące ze zwierzęcego włosia. Do ich mycia można stosować nawet niewielką ilość środków dezynfekujących na bazie alkoholu. Co więcej, z biegiem czasu syntetyczne pędzle dłużej zachowują swoje właściwości. Taki rodzaj włosia nie wchłania substancji, więc można także używać go do aplikowania kosmetyków płynnych.

Do mycia pędzli jest odpowiedni także płyn do higieny intymnej lub zwykły, drogeryjny szampon dla dzieci. Myj pędzle regularnie, najlepiej co kilka dni, by nie namnożyły się na nich bakterie, które mogłyby namnożyć się na Twojej skórze. 

Trend na ekokosmetyki 

Ostatnie czasy pokazały nam jak ważna jest edukacja konsumencka. Współczesny klient staje się nie tylko coraz bardziej wybredny, ale też o wiele bardziej odpowiedzialny. Sklep bioconieco.pl wychodzi naprzeciw poszerzającym wymaganiom produktowym i wprowadza do asortymentu gamę naturalnych kosmetyków i akcesoriów, by móc zrobić naturalny makijażw domowej łazience.

Sklep internetowy bioconieco.pl to ekologiczna odpowiedzialność, atrakcyjna cena, sprawna wysyłka prosto do domu klienta oraz satysfakcja z wysokiej jakości produktów eko.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl