• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalny rozświetlacz do twarzy

Naturalny rozświetlacz do twarzy

Konturowanie twarzy to bardzo ważna umiejętność, ponieważ pozwala ono optycznie poprawić kształt twarzy. Do modelowania twarzy są potrzebne, oprócz właściwych pędzli, odpowiednie produkty do przyciemniania, rozjaśniania i rozświetlania. Powinny one mieć odcień zbliżony do naturalnego odcienia twarzy, konsystencję umożliwiającą łatwą aplikację i co najważniejsze- skład optymalny dla naszej skóry, który nie będzie powodował pogorszenia jej kondycji przy krótszym, bądź dłuższym stosowaniu. 

Sklep bioconieco.plwyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i wzbogacił swoją ofertę naturalnych kosmetyków do twarzy w naturalne rozświetlaczeo niezwykle delikatnej strukturze, które są dostępne w trzech odcieniach.

Dlaczego warto stosować rozświetlacz? 

Jeżeli chcemy osiągnąć efekt zdrowego blasku i naturalnie rozświetlonej skóry, powinniśmy używać kosmetyków wyłącznie pochodzenia naturalnego, ponieważ te sztucznie syntetyzowane mogą czasem w mało dyskretny sposób podkreślić rysy twarzy i spowodować niechciany efekt wizualny. 

Sięgając po naturalne rozświetlacze ze sklepu bioconieco.pl,  masz gwarancję nie tylko idealnie wykończonego makijażu, ale także odżywienia i nawilżenia skóry. Poza tym ich konsystencja ułatwia nakładanie, więc aplikując je, nie uszkodzisz w jakiś sposób niemal ukończonego już makijażu.  

Zespół sklepu bioconieco.pldba nie tylko o swoich klientów, ale również o naszą planetę. Naturalne rozświetlaczesą sprzedawane w opakowaniach z lusterkiem, które nadają się do wielokrotnego użytku. Po skończeniu kosmetyku, możemy wyciągnąć zużyty wkład i zastąpić go nowym. Działanie to ma na celu zmniejszenie ilości odpadów, dlatego wybierając rozświetlacze ze sklepu bioconieco.pl, przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.

Co znajduje się w składzie naturalnego rozświetlacza?

W naturalnych rozświetlaczachze sklepu bioconieco.plznajdują się m.in.:

Mika- jest to występujący naturalnie w przyrodzie minerał. Ma zdolność do odbijania i rozpraszania światła, dzięki czemu nadaje twarzy delikatny połysk. Mika jest bezpiecznym surowcem kosmetycznym; nie wywołuje alergii.

Olejek rycynowy-jest to naturalny produkt roślinny, który ma niezwykłe właściwości nawilżające, odżywcze, a także antybakteryjne.

Skwalan- to surowiec lipidowy, który może mieć pochodzenie roślinne; pozyskiwany jest np. z oliwek oraz trzciny cukrowej. Skutecznie rozjaśnia skórę i ją uelastycznia, a także działa antyoksydacyjnie.

Puder ryżowy- jest naturalnym kosmetykiem/ składnikiem kosmetyków. Ma zdolność do wchłaniania sebum, dzięki czemu matuje skórę. Przedłuża on również trwałość makijażu. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą sklepu bioconieco.pl–  naturalnymi pędzlami do makijażu, kosmetykami i zdrową żywnością.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl