• Kategorie
  • Szukaj
  • Naturalny żel do mycia twarzy

Sklep bioconieco.pl z ekologicznymi, bio produktami, w swojej ofercie ma również naturalne żele do mycia twarzy po bardzo korzystnych cenach. Zalet stosowania takich produktów, jest bardzo wiele. Ważne jednak jest, aby był to dobry żel do mycia twarzy. Jeśli Twoja cera jest podrażniona i pełna zanieczyszczeń, koniecznie musisz wybrać odpowiedni żel do mycia twarzy. Pielęgnacja twarzy opiera się właśnie na stosowaniu dobrego żelu do mycia twarzy. A poza tym ważny jest również dobrze zrobiony demakijaż i regularne nawilżanie twarzy. 


Dobry oczyszczający żel do twarzy - po czym go poznasz? 


W ofercie sklepu bioconieco.pl znajduje się przykładowo – żel do mycia twarzy hipoalergiczny - Only Bio. Dlaczego warto się na niego zdecydować? To doskonały żel do twarzy oczyszczający. Żel będzie odpowiedni dla wszystkich osób, które:


  • chcą, aby ich twarz odzyskała czystość i świeżość,

  • chcą zadbać o piękno i zdrowie,

  • zależy im na odpowiednim nawilżeniu cery.


W swoim składzie ten płyn do mycia twarzy, posiada biorafinową surfaktynę z rzepaku. Ona skutecznie i delikatnie myje oraz działa antyseptycznie. W składzie są także fitosterole z oleju, które pobudzają wytwarzanie kolagenu. A on zaś jest odpowiedzialny za elastyczność. Delikatny olej z rzepaku zaś – wzmacnia skórę. Warto wspomnieć, że w ofercie sklepu bioconieco.pl znajdują się płyny do mycia twarzy, takich producentów jak: Sante Naturkosmetik,Miracle Island, Natura Siberica, EcoLab. 


Żel do mycia twarzy trądzikowej. Na jaki się zdecydować?


Bardzo polecany jest żel do mycia twarzy trądzikowej firmy Miracle Island. Warto podkreślić, że zawiera on 99% aloesu zwyczajnego rosnącego na koreańskiej wyspie Jeju. Aloes posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Żel może być stosowany do twarzy, ciała i włosów. Co na pewno, jest jego ogromną zaletą. Produkt wspomaga pielęgnację skóry trądzikowej i problematycznej.Poza tym bardzo szybko się wchłania, ponieważ ma żelową konsystencję. 


Jakie są właściwości skutecznego żelu do mycia twarzy?


Dobry żel do mycia twarzyjest przede wszystkim: skuteczny, bez środków podrażniających, hipoalergiczny, wygodny w użyciu, o lekkiej konsystencji. Brzmi jak jeden z produktów naszego sklepu – żel do mycia twarzy olej inca inchi. Zdecyduj się na kupno tego produktu, jeśli chcesz:


  • utrzymać naturalną równowagę flory skóry,

  • zwracasz uwagę na łagodny i czysto naturalny zapach kosmetyków. Ten żel bez problemu usunie też makijaż. Jednak przede wszystkim delikatnie myje, nie wysuszając skóry. Poza tym, warto dodać, że w naszej ofercie, znajduje się mnóstwo bardzo dobrych żelów do mycia twarzy.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl