• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasztet

Sklep bioconieco.pl to sklep ze zdrowymi, domowymi, ekologicznymi, bio produktami. Wszystkie produkty są w dobrych cenach. W ofercie znajdują się pasztety przykładowo pasztet z soczewicą, pasztet z cukinią, pasztet z kaczki,pasztet warzywny, pasztet drobiowy. Są również pasztety: z pieczarek, wielkanocny, z dzika, z indyka. Bardzo poleca się pasztet warzywny z soczewicą bio. Warto tutaj podkreślić, że ciemnienie wierzchniej warstwy produktu, jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jakość. A produkcja tego pasztetu przebiega bez użycia glutaminianu monosodowego. 


Jaki jest skład pasztetu z soczewicą?


Warto także wspomnieć, co znajduje się w składzie pasztetu z soczewicą. Produkt ten składa się z: wody, soczewicy zielonej, soi, marchwi, selera, pietruszki, cebuli, oleju rzepakowego, przypraw, błonnika pszennego bezglutenowego, skrobi kukurydzianej, selera, poru, hydrolizatu białka roślinnego, substancji zagęszczającej: gumy guar, przeciwutleniaczu: kwasu askorbinowego. Trzeba również podkreślić, że wszystkie pasztety przykładowo – pasztet drobiowy, pasztet warzywny, pasztet z królika, pasztet z cukinią, pasztet z kaczki, pasztet z pieczarek, pasztet wielkanocny, pasztet z dzika, pasztet z indyka, które oferuje sklep bioconieco.pl posiadają certyfikaty ekologiczne, które świadczą o ekologicznych komponentach produktów i jakości finalnej.. 


Pasztet polecany dla wegetarian i wegan


Dla wegetarian i wegan poleca się bardzo smaczny i zarazem bardzo zdrowy pasztet z czterech ziaren bezglutenowy bio - Farma Świętokrzyska. Składa się on m.in. z soczewicy czerwonej, soczewicy brązowej, soczewicy zielonej.

  • Producenci