• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasztet wegetariański

Pasztety wegańskieto jedne z produktów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu z bio, eko, domową żywnością. Możesz dostać u nas produkty marek takich jak VegaUp, PrimaVika, Farma Świętokrzyska, Primaeco, Vega, Denver food


Pasztety wegańskie, jakie możesz dostać w sklepie bioconieco.pl


Wege pasztet z soczewicy. Warto wiedzieć, że ciemnienie wierzchniej warstwy produktu jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jakość. Produkt jest bez glutaminianu monosodowego. Bardzo dobry również jest pasztet pieczarkowy z bazylią, czy też pasztet warzywny z soczewicą. Wszystkie dostępne u nas produkty są bio, eko. Jeśli zastanawiasz się - gdzie kupić wegański pasztet, wybierz nasz sklep. Cena produktu jest niska. Najlepsze pasztety wegańskie tylko u nas. 


Do czego dodać pasztet wegański?


Pasztet wegański można dodać do kasz np. do jęczmiennej, jaglanej. Będzie wtedy bardziej pożywny i bogatszy w wartości odżywcze. Musisz wiedzieć, że o smaku pasztetu decydują przyprawy np. kurkuma, słodka papryka.


Pasztet wege na święta 


Na święta Bożego Narodzenia polecane są zdrowe, ekologiczne pasztety wegetariańskie. Bardzo popularnym daniem podczas świąt jest pasztet. Dzięki temu, że są pasztety wege, wegetarianie nie muszą rezygnować z tradycyjnych, świątecznych potraw. Możesz u nas kupić np. pasztet koperkowy z cieciorką Primavika, pasztet warzywny z cieciorką bio - Primaeco, pasztet z pieczonymi warzywami bio, pasztet gryczany bio - Farma Świętokrzyska, pasztet soczewicowo-dyniowy bezglutenowy bio. Ten ostatnio przykładowo jest do podania na zimno lub na ciepło. Doskonały do sałatek, kanapek, jako składnik dań obiadowych.


Dlaczego warto jeść pasztet z soczewicy?


Polecamy pasztet warzywny z soczewicą. Soczewica bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Ma w sobie dużo białka i węglowodanów. One zaś dostarczają organizmowi dużo energii. Soczewica zawiera również potas, kwas foliowy, błonnik, nienasycone kwasy tłuszczowe. Ma ona więc wiele właściwości odżywczych i zdrowotnych.

  • Producenci