• Kategorie
  • Szukaj
  • Ser wegetariański

Brak produktów do wyświetlenia

Sprawdź ofertę serów wegetariańskich i wegańskich w sklepie z produktami wege.

Wegetarianizm i weganizm to nie tylko chwilowa moda, ale już styl życia wielu osób. W ostatnich latach coraz więcej osób zaczęło ograniczać spożycie mięsa i substancji pochodzenia zwierzęcego. Powodów tych decyzji upatruje się co najmniej kilka, między innymi: zwiększona świadomość ekologiczna, empatia względem zwierząt i jako ostatnie lecz najczęściej podawany powód – wskazania zdrowotne.

Okazuje się, że większość osób które ograniczyło spożycie produktów odzwierzęcych i spróbowało diety wege, kierowało się kwestiami zdrowotnymi.

Z naszych rozmów z klientami wiemy, że w   śród wskazań do wege są choroby układu krwionośnego, choroby serca, podwyższony cholesterol, nadwaga oraz cukrzyca.

Co ciekawe bardzo dużo osób nie jest 100% wege, po prostu ograniczyli spożycie produktów odzwierzęcych. Mimo wszystko w codziennej diecie nie zawsze jest to łatwe, jesteśmy przyzwyczajeni do wielu smaków i dań, dlatego z pomocą przychodzą wegańskie zamienniki. Wśród najpopularniejszy wegetariańskich kategorii w sklepie bioconieco.pl znajdują się:

Wegańskie sery

Wegańskie zamienniki wędlin

Tofu

wegańskie kiełbaski

 

Najpopularniejsze marki wegetariańskich serów są kolios i vegan Deli.

Jeżeli interesuje Cię jakich efektów możesz spodziewać się będąc na diecie wegetariańskiej to sprawdź artykuł na naszym blogu: 

Korzyści diety wegetariańskiej

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl