• Kategorie
  • Szukaj
  • Słodycze bezglutenowe

SŁODYCZE BEZGLUTENOWE

Słodycze bez glutenu w sklepie Bioconieco

Prawie każdy z nas uwielbia słodycze i bardzo trudno nam z nich zrezygnować. Czasami do rezygnacji ze słodkości może skłonić specjalna dieta, która ma na celu poprawę zdrowia i samopoczucia. Jedną z nich jest dieta bezglutenowa. Na nietolerancję glutenu cierpi dzisiaj bardzo wiele osób. W sklepie bioconieco.pl wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i sprawiamy, że osoby chorujące na celiakię mogą jeść bezpieczne dla ich zdrowia słodkie przekąski.

Słodycze bezglutenowe w naszym wydaniu

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń żywieniowych podczas nietolerancji na gluten. Nie musisz rezygnować ze słodyczy, ponieważ podczas ich produkcji zastosowano zdrowe zamienniki. W naszym sklepie bioconieco.plznajdziesz mnóstwo zdrowych przekąsek. Mąka pszenna została zastąpiona na przykład mąką ryżowąoraz kukurydzianą. Zrobiono z nich między innymi chrupki zbożowew czekoladzie firmy Scharr.

Ekologiczne i zdrowe słodycze bezglutenowe, czyli jakie?

Słodycze bez glutenu mogą wciąż kojarzyć się z niezdrową przekąską, jeżeli znajduje się w nich biały cukier i laktoza. W naszej ofercie znajdziesz smakołyki, które nie tylko zaspokoją Twój głód na cukier, ale dostarczą również wiele cennych składników odżywczych. Jest tak w przypadku kulkowych ciasteczek,które zostały uformowane z miąższu orzechów kokosowych. Dodatkowo posiadają w swoim składzie komosę ryżową, syrop z agawy, inulinę i kawę. Wygląda bardzo zdrowo, prawda? Tego rodzaju ciasteczkazjada się z przyjemnością, ponadto  Twój głód zostaje skutecznie zaspokojony. Jest to świetny sposób nie tylko na zjedzenie czegoś słodkiego podczas diety bezglutenowej, ale również podczas odchudzania.

Jakie przekąski nie posiadają glutenu?

W naszym sklepie wśród słodkości znajdziesz również produkty, w których nie została użyta żadna mąka. Dostarczane są do nas towary wyprodukowane ze składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. W takich słodyczach na pewno nie znajdziesz glutenu, ponieważ producenci bardzo dbają o zdrowie swoich klientów. Nasz sklep z produktami bezglutenudaje możliwość zakupu słodyczy, które będą Ci smakowały. Dodatkowo dostarczą Ci składników, które wzbogacą Twoją dietę. Twój organizm na tym skorzysta.Możesz mieć pewność, że nasze słodycze bezglutenowe są zdrowe i mogą je spożywać również dzieci.

Jak widzisz, masz bardzo dużą możliwość skorzystania z gotowych przekąsek, które będą idealnie pasowały do Twojej diety. Wśród naszych produktów znajdziesz również mąki bezglutenowe, dzięki którym wykonasz wiele zdrowych i słodkich dań na ciepło.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl