• Kategorie
  • Szukaj
  • Słodziki

Brak produktów do wyświetlenia

SŁODZIKI

Słodziki do zimnych i gorących napojów. Jakie najlepsze?

Przechodząc na zdrową dietę, bardzo często zastanawiamy się, czym zastąpić cukier. Ludzki organizm potrzebuje różnych składników odżywczych. Owoce oraz substancje o słodkim smaku również przynoszą nam korzyści zdrowotne. Ponadto, być może nie wyobrażasz sobie wypicia porannej kawy lub herbaty bez łyżeczki cukru. Mamy rozwiązanie, dzięki któremu poczujesz słodycz w ustach bez wyrzutów sumienia. W ofercie sklepu na stronie bioconieco.pl znajdują sięsłodziki, dzięki którym polepszysz smak każdego napoju.

Zdrowe słodziki w sklepie Bioconieco

Słodziki są najbardziej popularnymi zamiennikami cukru nie tylko ze względu na swój słodki smak. Zazwyczaj przyjmują one formę pastylek umieszczonych w małym pojemniku. Bardzo łatwo zabrać go ze sobą do pracy, w podróż lub na spotkanie. Dzięki temu nie będziemy musieli korzystać z tradycyjnego cukru w lokalizacjach poza miejscem naszego zamieszkania. Być może, dzięki temu łatwiej utrzymasz swoją dietę. Ponadto, organizm nie otrzyma kolejnej dawki niezdrowych substancji słodzących. W ofercie Bioconieco znajdziesz produkty, które w bezpieczny sposób zapewnią Ci słodki smak w ustach. Pamiętaj oczywiście, aby nie przesadzić, ponieważ jedna pastylka jest zazwyczaj odzwierciedleniem jednej łyżeczki cukru.

Zamienniki cukruze stewii – Twoje zdrowie jest bezpieczne

Stewia to najlepiej znana roślina, która jest przetwarzana na substancje słodzące. Na stronie bioconieco.pl można spotkać ją między innymi w formie liściastej oraz sypkiej. Jako słodzik występuje również w pastylkach wyprodukowanych przez firmę Domos. W sklepie umieszczone jest opakowanie z tabletkami stworzonymi nie tylko z glikozydów stewiolowych. Mogą one występować również z dodatkami.

  • Stewia z erytrytolem– przeznaczona jest dla osób, które potrzebują niesamowicie mocnego smaku słodyczy. Jedna pastylka tego produktu równa się aż trzem łyżeczkom cukru, ponieważ erytrytoldodatkowo wzmacnia działanie rośliny;
  • Stewia z inuliną– jeżeli chodzi o poziom słodkości, to jedna pastylka posiada smak taki sam jak trzy łyżeczki cukru. Inulina jest cukrem o działaniu prozdrowotnym. Słodząc napój tego rodzaju produktem, możesz przyczynić się do regularnego chudnięcia. Ponadto, inulina posiada właściwości usprawniające działanie jelit. Warto zwrócić na nią uwagę i zapoznać się bliżej z jej właściwościami.

 

Z czego jeszcze produkowane są słodziki dostępne w sklepie Bioconieco?

Istnieje szereg substancji słodzących, które w umiarkowanych ilościach są zdrowe dla ludzkiego organizmu. Przed ich zakupem zwróć jedynie uwagę na to, czy nie jesteś uczulony, na któryś z wymienionych poniżej składników.

  • L-leucyna jest aminokwasem, który musi być dostarczony do organizmu wraz z pożywieniem. Często występuje również w suplementach przeznaczonych dla sportowców. Jest idealnym dodatkiem do słodziku.
  • Tagatoza jest monocukrem o niskiej kaloryczności oraz właściwościach prozdrowotnych. Podobnie jak inulina, może pełnić funkcję prebiotyka.
  • Sukraloza jest popularnym słodzikiem pozbawionym kalorii. Nie ma wpływu na poziom cukru we krwi. W umiarkowanych ilościach stanowi bezpieczną substancję.
  • Laktoza – jest najbardziej znanym, a zarazem słodkim alergenem. Z tego powodu nie każda osoba może skorzystać z produktu, który ją zawiera. Jeżeli jesteś w gronie tych osób, to postaraj się wybrać taki produkt, w którym ona nie występuje.

 

Który słodzik będzie dla Ciebie najlepszy? Jesteśmy pewni, że wśród wymienionych produktów wybierzesz taki, który nie tylko polepszy smak kawy lub herbaty, ale również będzie stopniowo poprawiał Twoje zdrowie. Pamiętaj, że odżywiać można się zdrowo i smacznie jednocześnie. Zapraszamy do pozostałych działów sklepu Bioconieco.


  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl