• Kategorie
  • Szukaj
  • Soki warzywne

W tej kategorii przedstawiamy wyselekcjonowane soki warzywneod najlepszych producentów. Znaczna część z dostępnych soków to produkty, które powstały z warzyw pochodzących z upraw ekologicznych. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć jakie soki polecamy i na co zwracać uwagę przy wyborze soku warzywnego - to zapraszamy do artykułu na dole strony lub na blogu

Sklep bioconieco.pl ze zdrowymi, domowymi, bio produktami, ma swojej ofercie zdrowe, ekologiczne soki warzywne. Soki bio wpływają bardzo pozytywnie na nasz organizm. Zawierają one błonnik i witaminy, i mogą nam zastąpić przekąskę. Soki warzywne na odchudzanie to dobry pomysł. Mogą być one podstawą diety detotyksukującej. 


Soki warzywne – jakie wybrać?


Soki warzywne, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to sok z warzyw BIO Demeter, sok wielowarzywny BIO - Dennree, sok wielowarzywny bio - Dary Natury, sok wielowarzywny BIO - Rabenhorst, sok z imbiru BIO, sok z imbiru BIO EkoWital. Przykładowo sok z warzyw BIO Demeter to produkt, którego składniki pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Nie zawiera on sztucznych substancji zapachowych, barwników i środków konserwujących. Sok wielowarzywny BIO - Dennree jest bezglutenowy, z certyfikatem bio. Jest też produktem wegańskim. Warto również dodać, że najlepiej soki warzywne i warzywno-owocowe pić wieczorem. Możesz też sam zrobić koktajl warzywny np. z pomidora, z kapusty. 


Jakie są właściwości soku z buraka?


Burak ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego też picie soku z buraka, jest bardzo dobrym pomysłem. Burak czerwony bowiem to:


  • źródło cukru, 

  • źródło białka,

  • źródło różnego rodzaju ważnych dla organizmu składników odżywczych. 


W burakach też znajduje się bardzo duża ilość witamin i składników mineralnych. Przykładowo będzie to magnez, potas, żelazo, witaminy C,A,E,K, witaminy z grupy B, chlor, fosfor, miedź, cynk, fluor, chlor, molibden, lit, chlor. W soku z buraka znajdują się też kwasy organiczne np. kwas szczawiowy, kwas winny, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy. Sok z buraka łagodzi objawy nerwicy, depresji, wspomaga koncentrację, obniża poziom cholesterolu we krwi.


Niedobór żelaza? Pij soki 


Anemia bardzo często dotyka osoby, które prowadzą niezdrową dietę. Sokibędą jak najbardziej odpowiednie na niedobór żelaza. Najwięcej żelaza zawierają te z buraków czerwonych, brokułu, pietruszki. Najlepiej pij soki rano, 30 minut po przebudzeniu. Z tego powodu, że organizm właśnie w tym czasie, najlepiej metabolizuje żelazo, na pusty żołądek.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl