• Kategorie
  • Szukaj
  • SuperFood

W ofercie naszego sklepu bioconieco.pl ze zdrową, domową, ekologiczną żywnością możesz kupić superfoods. Czym są superfoods? Jest to nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, która zawiera w sobie bardzo dużą ilość różnorodnych składników np. witamin, fitozwiązków, minerałów, enzymów. 

Dlaczego warto włączyć do diety superfoods? 


Jeśli chcesz zredukować wagę i mieć smukłą sylwetkę, warto włączyć do swojej diety superfoods.  Superfoods mają wysoką wartość odżywczą. Dodają one mnóstwo energii. Mają w sobie też mnóstwo antyoksydantów, które zwalczają wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry. Superfoods również wzmacniają organizm i uodparniają go na choroby. Polskie superfood, które możesz u nas dostać to np. białko konopne w proszku BIO 500g - Bio Planet, jęczmień młody - trawa sproszkowana BIO 125g - Bio Planet, czy maca (korzeń) w proszku bio 750 g - Bio Planet. 

Jak zażywać superfoods?


Przykładowym produktem w naszej ofercie sklepu bioconieco.pl jest moringa sproszkowana BIO 150g - Bio Planet. Moringę należy spożywać max. 3 razy po 1 łyżeczce (około 6 g dziennie) jako dodatek do potraw lub w formie herbatki do zaparzania.

Nie jest zalecana kobietom w ciąży.

Czym charakteryzuje się purella super foods?


Purella super foodsto produkty, które pełne są cennych składników, które wspierają zdrowie. Można też powiedzieć, że to połączenie najwyższych wartości odżywczych z funkcjonalnością produktów. Naszą propozycją superfoods tego producenta jest Moringa Bio. Chrom + Witamina K 21g

Chlorella w proszku jako przykład superfoods


Ekologiczna chlorellajest rodzajem ciemnozielonej, jednokomórkowej mikroalgi. Ta alga pozyskiwana jest z najwyższej jakości glonów z kontrolowanych upraw. To, czym wyróżnia się ekologiczna chlorella to wysoka zawartość błonnika i pełnowartościowego białka roślinnego. Zaleca jest spożycie ok. 5g chlorelli dziennie. Należy ją popić dużą ilością wody. Możesz ją dodać np. do soków, jogurtów.


Superfoods to cenny dodatek do diety


Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupićsuperfoods, wybierz nasz sklep bioconieco.pl. Warto wiedzieć, że superfoods to bardzo cenny dodatek do diety. Mogą to być np. nasiona konopi łuskane BIO 600g - Bio Planet. Ten produkt stanowi doskonałe urozmaicenie każdej potrawy. Polecamy jako składnik pieczywa, produktów mącznych, dodatek do sałatek oraz jako posypkę m.in. do kasz. Jednym z najlepszych źródeł białka pochodzenia roślinnego jest białko z ekologicznego grochu, które również możesz dostać u nas. To, co wyróżnia ten produkt to to, że pozostawia na długo uczucie sytości, idealnie sprawdzi się dla osób będących na diecie wysokobiałkowej, wegańskiej, a także dla sportowców.

Czy zdrowa żywność ekologiczna i superfoods to to samo?

 

Zdrowa żywność ekologiczna i superfoods to zupełnie, co innego. Superfoods różni się od zdrowej żywności ekologicznej tym, że nie musi być produkowana w sposób ekologiczny. Jednak ma ona mnóstwo składników, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Najlepszesuperfoods możesz kupić tylko u nas. 

  • Producenci