• Kategorie
  • Szukaj
  • Układ nerwowy

Nasz sklep bioconieco.pl ze zdrową, eko, biożywnością ma swojej bogatej ofercie suplementy na regenerację układu nerwowego.Naturalneprodukty, jakie możesz u nas dostać to surowekakao BIO. Koncentracja. Magnez + Żelazo 40g Purella Superfoods, maca korzeń mielony BIO 100g Intenson, herbata zielona Sencha BIO 60g - Moya Matcha, olejek eteryczny cytryna zwyczajna (Citroen) BIO 10ml - Physalis, olejek eteryczny rozmaryn lekarski (Rozemarijn) BIO 10ml - Physalis, figi suszone BIO 150g EkoWital itd. 

O układzie nerwowym

Warto wiedzieć, że układ nerwowy jest najważniejszym układem w organizmie człowieka. Jego zadaniem jest kontrolowanie czynności wszystkich innych układów. Najczęstsze choroby układu nerwowego to alzheimer i parkinson. Alzheimer jest to choroba, która dotyczy zwyrodnienia układu nerwowego. Ta choroba wiąże się z mniejszą sprawnością umysłową. Najczęściej zapadają na nią osoby starsze, które ukończyły 65 rok życia. Choroba parkinsona zaś jest spowodowana degeneracją lub utratą neuronów w obszarze mózgu. Zaburzenia układu nerwowego mogą mieć następujące objawy: zaburzenia motoryki, zaburzenia równowagi, bóle głowy, trudności z koncentracją, trudności z przełykaniem, bóle kręgosłupa i kończyn. 

Wspomaganie pamięci 

Zastanawiasz się, gdzie kupić onlinenajlepsze suplementy, które wspomagają pamięć? Tylko w naszym sklepie bioconieco.pl z eko, bio produktami. Jednym z polecanych produktów jest olejek eteryczny rozmaryn lekarski (Rozemarijn) BIO 10 ml - Physalis. Warto wiedzieć, że rozmaryn stymuluje pamięć i sprzyja koncentracji. W masażu (rozcieńczonym w dowolnym oleju) wspomaga krążenie i rozluźnia mięśnie. Bardzo dobrym produktem jest także olejek eteryczny cytryna zwyczajna (Citroen) BIO 10ml - Physalis. Olejek cytrynowy charakteryzuje się tym, że jest energetyzujący i sprzyja koncentracji.Opary oleju cytrynowego oczyszczają powietrze i sprawiają, że umysł jest czujny.

Yerba mate 

 

W sumplementach, które wspierają regeneracją układu nerwowego znajdziesz również yerba mate. Przykładowym produktem tego typu jest yerba mate Green Fuerte 200g. Yerba mate wykazuje silnie działanie pobudzające. W niej zawarta jest m.in guarana oraz miłorząb japoński, a te składniki - doskonale wspomagają koncentrację. Nasz sklep bioconieco.pl oferuje także yerba mate Green Mas Energia Guarana 400g. Będzie ona idealna dla osób, które cenią mocne pobudzenie, ale rozłożone w czasie i delikatny smak. Yerba mate ma niewielką ilością naturalnych dodatków w różnych proporcjach: guarana, płatki bławatka, kwiat nagietka, mięta, trawa cytrynowa. 

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl