• Kategorie
  • Szukaj
  • Węgiel do zębów

Sklep biconieco.pl ze zdrową żywnością, ekologicznymi domowymi produktami oraz naturalnymi kosmetykami oferuje produkty m.in. do czyszczenia jamy ustnej. Jednym z nich jestwęgiel aktywny do zębów. Pasta do zębów z węglem to doskonały produkt, który ma wiele zwolenników.

Jak działa pasta z węglem aktywnym?


Działaniepasty do zębów z węglem jest takie, że węgiel aktywny na zęby ma pochłaniać osady pozostawione na zębach przez przykładowo papierosy, czerwone wino, kawę, herbatę. Bo właśnie te produkty są odpowiedzialne za nieestetyczne przebarwienia. Węgiel aktywny na zębynie pozostawia żadnych śladów przebarwień po spłukaniu.


Wybielanie zębów z węglem


Nasz sklep ze zdrowymi, bio, domowymi produktami oferuje takie pasty z węglem, które są odpowiednio przebadane i mają atrakcyjną cenę dla klienta. Jednym z takich produktów jest węgiel aktywny do wybielania zębów - Biomika. Węgiel aktywny do zębów oczyszcza jamę ustną z bakterii, wzmacnia szkliwo, poleruje oraz właśnie wybiela. Przy szczotkowaniu zębów, musisz jednak uważać, aby nie wcierać zbyt mocnopasty z węglem aktywnym. W przeciwnym wypadku, drobinki węgla mogą uszkodzić szkliwo. Możesz zauważyć, że przykładowo stały się bardziej wrażliwe na zmianę temperatury. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest nałożyć pastę z węglem i pozostawić ją na zębach na około 3 minuty. Po upływie tego czasu, wypłukać dokładnie jamę ustną. 


Jak często stosować wybielanie zębów z węglem?


Najlepiej jest stosować węgiel aktywny na zęby przez pierwsze trzy dni z rzędu. Zabieg ten powtarzać, co tydzień. Wszystko po to, aby utrzymać efekt. Warto również dodać, że ofercie naszego sklepu bioconieco.pl znajduje sięproszek do wybielania zębów z węglem aktywnym. Produkt wzbogacony jest:


  • ekstraktami z goździka,

  • glinką bentonitową,

  • ekstraktami z mięty

  • ekstraktem z aloesu.


Warto podkreślić, że ekstrakty z mięty i goździka mają działanie antyseptyczne. Zapobiegają więc stanom zapalnym jamy ustnej. Ekstrakt z aloesu zaś wpływa kojąco na dziąsła. Glinka bentonitowa bogata jest w związki magnezu i krzemian. 

 

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl