• Kategorie
  • Szukaj
  • Zakwasy

W szerokiej ofercie sklepu ze zdrową, bio, eko żywnością bioconieco.pl znajdują się zakwasy ekologiczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie właściwości mają zakwasy z buraków, czytaj dalej.

Gdzie kupić najtaniej zakwasy z buraków?


W sklepie bioconieco.pl cena zakwasów z buraków jest niska. Przykładowym produktem będzie zakwas z buraków tradycyjny bezglutenowy bio 700 ml - Zakwasownia. Jest to naturalny zakwas z buraków, który poprawia jakość krwi. Ten produkt to wspaniała bomba witaminowa. Zakwas poleca się każdemu, kto przeszedł intensywną chorobę i potrzebuje postawienia na nogi. Warto podkreślić, że produkt nie zawiera konserwantów, ani żadnych sztucznych składników. Ponadto do jego produkcji zostały użyte warzywa z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Polecamy równieżzakwas z buraków kiszonych bezglutenowy bio 500 ml - Bio Food, buraki kiszone na zakwasie bio 290 g - united soil, złoty zakwas z buraków z kurkumą, imbirem i cytryną, zakwas z buraków korzenny bezglutenowy bio 700 ml, zakwas z buraków z chili bezglutenowy bio 700 ml, zakwas z buraków z chrzanem bezglutenowy bio, zakwas z kapusty kiszonej bezglutenowy bio 500 ml - BIO, zakwas żytni do chleba 30g, zakwas z buraków bio 475 ml - united soil.

Właściwości zakwasu z buraków


Zakwas z buraków skutecznie może Ci pomóc na wiele dolegliwości. Dzięki temu produktowi możesz wzmocnić swoją odporność, a także wesprzeć mikroflorę jelitową. Poza tym musisz wiedzieć, zakwas buraczany jest stosowany na anemię. Z tego powodu, iż wzmacnia on naczynia krwionośne. Jeśli się odchudzasz, również sięgnij po tenzdrowy produkt. Dlaczego? Zakwas ma wysoką zawartość błonnika oraz bardzo dobry wpływ na metabolizm. Ponadto cechuje go to, że zawiera bardzo dużą ilość antyoksydantów. Ma też dobroczynny wpływ na jelita. Jest źródłem cennych witamin i składników mineralnych. Zawiera związki antocyjanowe, probiotyki, kwas mlekowy, łatwo przyswajalne żelazo, betainę. Warto również wiedzieć, że zakwas buraczany reguluje poziom cholesterolu, wspiera pracę nerek i wątroby, przyspiesza rekonwalescencję po chorobie. Jest to też środek wspomagający leczenie grzybicy typu Candida. To również doskonały odtruwacz organizmu. Szczególnie jest zalecany przy nadmiernym obciążeniu wątroby. Z zakwasu buraczanego możesz przygotować zupę. 

Zakwas buraczany i przeciwwskazania 

 

Przeciwwskazaniem do spożywania zakwasu z buraków jest cukrzyca. Tak samo również tego produktu nie mogą spożywać osoby, które mają reumatyzm i kamicę nerkową. 

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl