• Kategorie
  • Szukaj
  • Zamiennik jajka

Brak produktów do wyświetlenia

ZAMIENNIK JAJKA

Zamienniki jajek – 100% roślinne

Coraz większą popularność zyskuje ostatnimi czasy wegański styl życia. Weganizm od wegetarianizmu różni się tym, że nie dopuszcza żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Niesie to za sobą wiele korzyści. Przy spożywaniu produktów wegańskich nie cierpi żadne stworzenie i wspierasz politykę ochrony środowiska przed szkodliwymi skutkami przemysłu hodowlanego. Dlatego właśnie, w trosce o ludzkie zdrowie, środowisko i zwierzęta, powstały roślinne zamienniki jajek kurzych

Najważniejszym czynnikiem prozdrowotnym wegańskich zamienników jajekjest przede wszystkim brak złego cholesterolu, którego nadmiar może powodować choroby serca i inne schorzenia. Znajdują się tam także substancje odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. To idealne rozwiązanie dla ludzi chcących podjąć się wegańskiej diety, ale nie chcą rezygnować ze smaku kurzych jaj. W sklepie bioconieco znajdziesz wiele produktów, które pomogą Ci zmienić styl życia na o wiele zdrowszy, a przez to bardziej satysfakcjonujący.

Uniwersalność roślinnych zamienników

Oprócz korzyści ekologicznych i zdrowotnych warto nadmienić, że zamienniki jajeksą po prostu smaczne. Sprawdzą się w roli składników pysznych domowych ciast, placków i naleśników wegańskich. Bardziej doświadczeni kucharze mogą zrobić z nich także panierkę do kotletów (także w wersji wegańskiej). Z zamienników jajek można przygotować także jajecznicę – wszystko dzięki połączonemu składowi produktów roślinnych, który oddaje większość właściwości oryginalnego kurzego jajka.   

W naszym sklepie  znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by dieta wegańska stał się prawdziwą przyjemnością. Przekonaj się, żezdrowy styl życia nie musi oznaczać wielu wyrzeczeń — może także wiązać się z nowymi, wartościowymi, a przede wszystkim pysznymi składnikami w diecie.

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl