• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdrowe cukierki

 Zdrowe cukierki – przekąski niskokaloryczne

Jesteś na diecie i masz ochotę na „nieco” słodkości? Masz zamiar zacząć odchudzanie, by wreszcie pozbyć się zbędnych kilogramów, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z małych przyjemności? W takim razie wybierz zdrowe cukierki, które stworzone są ze składników pochodzenia naturalnego. To cukierki, które mają niższą zawartość tłuszczy i cukrów, niż te standardowo spotykane na półkach w supermarketach. Bioconieco.pl to sklep, w którym znajdziesz zdrową żywność. Wszystkie zdrowe cukierkiznajdujące się w naszej ofercie stworzone są na bazie produktów ekologicznych i pochodzących z certyfikowanych upraw. Wiele zdrowych słodyczy, które znajdują się w naszej ofercie to cukierki bez cukru, czyli słodycze słodzone ksylitolem.


Smaczne i zdrowe cukierki? Czy w ogóle możliwe?

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że słodycze są zdrowe i niskokaloryczne? Wydaje Ci się, że określenie „zdrowe cukierki” jest absurdalne? W takim razie nigdy wcześniej nie spotkałeś się z produktami BIO. W naszym sklepie Bioconieco.pl znajdują się zdrowe cukierki krówki firmy Me gusto Super Krówka, które stworzone są na bazie mleka kokosowego. W ich składzie znajduje się cukier kokosowy oraz błonnik rozpuszczalny. W 100 gramach tego produktu znajduje się 4,3 g biała, 69 g węglowodanów, 6,1 g błonnika pokarmowego oraz 13 g tłuszczy. Doskonałym przykładem są również zdrowe cukierki z nadzieniem o smaku mango i nasion konopi. Naturalny aromat z nasion konopi sprawia, że mają wyjątkowy i oryginalny smak.

Wiele z dostępnych w ofercie cukierków to słodycze wegańskie oraz wegetariańskie. Jeżeli jesteś zainteresowany większą ilością słodyczy bez glutenu, zapraszamy do kategorii produktów bezglutenowych: https://bioconieco.pl/Slodycze-bezglutenowe-c906

Zdrowe cukierki – dla kogo są najlepszym wyborem?

Każdy choć raz w życiu był na diecie, ćwiczył i chciał wprowadzić w swoje życie zmiany, które miały korzystnie wpłynąć na pracę całego organizmu i wygląd sylwetki. Niestety wyrzeczenia i bardzo wymagająca praca sprawia, że wiele osób nie wytrzymuje presji i decyduje się na złamanie postanowień. Jeśli jednak możliwe będzie przejście na dietę, a przy tym nie będzie potrzeby rezygnowania ze słodkości? Brak wyrzeczeń może sprawić, że łatwiej Ci będzie dotrzeć do wymarzonego celu – pięknej sylwetki i dobrej kondycji. Wybierając zdrowe cukierki z Bioconieco.pl możesz mieć pewność, że w Twojej diecie znajdują się produkty bezpieczne  o wysokiej jakości składzie. Duża zawartość błonnika pokarmowego sprawia, że zdrowe cukierki zapewniają długotrwałe uczucie sytości, dodatkowo usprawniają przemianę materii, dlatego są doskonałym wyborem dla każdego! 

 

 

  • Producenci
  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl