Czy wiecie, że...
6 maja to Międzynarodowy Dzień Bez Diety :)
A więc hulaj dusza, piekła nie ma? Niekoniecznie...
Grzeszki w postaci naszych przekąsek w surowej czekoladzie są ze sprawdzonych, ekologicznych źródeł, więc choć słodko, to nie musi być niezdrowo!
Surową czekoladę wykonuje się z surowych, nieprażonych ziaren kakaowca. Ma ona smak zdecydowanie intensywniejszy od tradycyjnej, a cukier biały zastąpiony jest cukrem kokosowym. Ponadto zamiast klasycznych składników czekolady, takich jak masa kakaowa (wyciąg z nasion), masło kakaowe i opcjonalnie mleko w skład surowej czekolady wchodzi masło kakaowe oraz nektar z palmy kokosowej. W czasie produkcji nie jest poddawana działaniu wysokiej temoeratury. Nieprażone ziarna kakowca zachowują większość swoich właściwości. Kakao jest przecież źródłem wielu cennych dla zdrowia składników mineralnych, takich jak magnez, cynk, mangan, żelazo. 
Składniki surowej czekolady powodują, że ma ona wpływ na obniżenie ciśnienia krwi, poprawia myślenie, wspomaga leczenie astmy, no i działa odmładzająco i relaksująco. 
Składniki znajdujące się w naszych produktach są organicznego pochodzenia. Przysmak ten daje mnóstwo dobrej energii i wybornie smakuje. Rozkoszując się nim choć przez chwilę możemy oddać się błogostanowi :)

Zapraszamy do naszej oferty, smacznego!!!

https://bioconieco.pl/Bakalie-w-czekoladzie-c411