Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz większej rzeszy naszych Klientów, której dobro naszej matki Ziemi leży na serduchu,  wprowadzamy możliwość wyboru pakowania przesyłek w duchu Less Waste & Zeto Waste.

W tym wyborze stawiamy na wyeliminowanie wytwarzanych odpadów, używamy materiałów z recyklingu oraz taśmy i  nieszkodliwych dla środowiska wypełniaczy ekologicznych i biodegradowalnych. 

Czym różni się Less Waste od Zero Waste?

1. Less Waste, to promowany od lat ekologiczny sposób na życie, w którym rozwijana jest świadomość zagrożenia dla Ziemi wynikajace z masowej, nieprzemyślanej "produkcji: śmieci, które na wiele wieków ją zanieczyszczą.
2. Zero Waste, to zdecydowany trend, styl życia ukierunkowany na całkowitą ochronę planety przed odpadami trudno przetwarzalnymi, w którym każda rzecz jest dla nas korzystna i powinna mieć swoje "drugie" życie. To zwyczajnie kolejny level stylu Less Waste.

Na zdjęciu przedstawiamy woreczki prezentowe, które tworzymy z myślą o Was, są z materiałów całkowicie odzyskanych, wysyłamy na specjalne Wasze życzenie :)

nam to bardzo odpowiada, chcemy ŻYĆ!!!...a WY?