Warsztaty jogi

Właśnie wróciłam z cudownych warsztatów jogi, gdzie niezwykła prowadząca Ania  Krzyżowska z Art-Asana Studio – Joga i Ajurweda https://www.facebook.com/Art-Asana-Studio-Joga-i-Ajurweda (z malowniczego Drawska Pomorskiego) potrafiła wprowadzić nas w stan dobrostanu. Zajęcia jogi, medytacje, wstęp do filozofii, wykłady, koncert mis i gongów, ćwiczenia Feldenkraisa dały ukojenie i harmonię z samym sobą, dużą dawkę samoświadomości i niecodzienną energię. Sama Ania, to niespotykana osobowość, roztaczająca wokół siebie aurę trochę tajemniczości, trochę eteryczności z duszą artystyczną i wielką miłością do tego co robi i co  daje innym.

 Miejsce warsztatów – MAGICZNE – Przystanek Komorze https://www.facebook.com/przystanekkomorze, z niezwykle interesującą właścicielką – Aurelią i genialnym kucharzem wegańskim – Maciejem. W tym niesamowitym miejscu, w otoczeniu pięknej przyrody parku krajobrazowego można było odnaleźć samego siebie lub „narodzić” się na nowo!

Kuchnia wegańska
Maciej – ciekawa osobowość, bardzo kreatywna w kuchni. Sam o sobie mówi niewiele, za to potrawy wegańskie - samo zdrowie, które serwuje, moim zdaniem,  mówią o Nim całkiem sporo. Ten gość imponuje tym, że z niczego potrafi dosłownie wyczarować COŚ. Wykorzystując sezonowe warzywa: buraki, dynie, cukinie, kalafiory, kapusty, włoszczyznę i in. tworzy dania niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Do tego różnorodne kasze, ryż, ciecierzyca, a także cebula, głównie czerwona, ogórki i śliwki i co tam jeszcze ma. Niebagatelne znaczenie mają przyprawy, które stosuje oraz wszelkie nasiona, pestki, orzechy. I tutaj pole do popisu dla naszego sklepu www.bioconieco.pl, gdzie jest naprawdę imponujący wybór: przypraw z bioconieco.pl.

Weganizm, co to takiego?
Weganizm, to radykalna odmiana wegetarianizmu eliminująca z diety wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym mięso, nabiał, jaja, miód. Weganie nie używają kosmetyków powszechnie dostępnych, a ortodoksyjni starannie dobierają ubrania i obuwie, by przypadkiem nie miały jakichkolwiek śladów odzwierzęcych.

Polecam wszystkim zajęcia u Ani w Art-Asana Studio – Joga i Ajurweda w Drawsku Pomorskim oraz wspaniałe miejsce dla Joginów (i nie tylko) w Przystanku Komorze i pyszną, zdrową  kuchnię wegańską Macieja!