UWAGA!!!

Jak wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 400 zł?!

Wystarczy wziąć udział w BIO LOTERII

Zasady są bardzo proste – zapoznaj się z nimi i zdobądź nagrody.

Udział w BIO LOTERII biorą klienci, którzy:

  1. Dokonali zakupu na kwotę minimum 120 zł ( nie licząc kosztów przesyłki),
  2. Zakup został dokonany w dniach 01.02.2021 – 28.02.2021
  3. Są zapisani w naszym newsletterze,
  4. Wystawili opinię na temat przynajmniej jednego zakupionego produktu. Opinię można wystawić na stronie sklepu w zakładce „opinie”  jak na zrzucie poniżejBIO LOTERIA lub na grupie na facebooku, która powstała po to, aby dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Grupa jest dostępna TUTAJ
  5. Losowanie odbędzie się „na żywo” i będzie relacjonowane na naszych fan page’ach na instagramie oraz facebook’u. Dlatego koniecznie zaobserwuj nas na social media. Termin losowania, to 05.03.2021r. o godzinie 20.

 

Przebieg BIO LOTERI:

  1. losowaniu wezmą udział wszyscy klienci, którzy zapisani są do newslettera oraz zrobili zamówienie na ponad 120 zł – następnie odbędzie się weryfikacji wystawionych opinii :) klienci będą losowani poprzez nr zamówienia, imię i miasto (reszty danych z oczywistych przyczyn nie podajemy do wiadomości) .

 

  1. Wylosowane nr zamówień zostaną opublikowane na blogu – zwycięzców prosimy o kontakt w celu podania aktualnych danych do wysyłki nagród. Kontakt możliwy jest za pośrednictwem adres mail: kontak@bioconieco.pl lub Messenger’a, lub telefoniczny pod nr 511 175 959
  2. Zwycięzcy otrzymują jeden z 4 koszy zakupowych (łączna wartość wygranych wynosi ok. 400zł)

Zwycięzcy I edycji BIOLOTERI
Sprawdź wyniki!


Zwycięzcy II edycji BIOLOTERI
Sprawdź wyniki!
Zwycięzcy III edycji BIOLOTERI
Sprawdź wyniki!

PS. Czy chcesz dowiedzieć się jak uzyskać dodatkowe rabaty na zakupy w bioconieco.pl ?  Sprawdź jak zdobyć BIO PUNKTY, dzięki którym będziesz kupował Tanio i Zdrowo!
Sprawdź tutaj