• O nas

Witamy w bioconieco.pl sklepie ze zdrową żywnością i produktami dla diabetyków

Dziś jesteśmy bardziej eko marketem ze zdrową żywnością  online, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz ponad 6000 zdrowych produktów. Zespół bioconieco.pl tworzą młode i pełne zaangażowania osoby. Z przyjemnością pomożemy naszym klientom w wyborze asortymentu oraz przy czynnościach związanych z zamówieniami.

Wysyłkę organizujemy w przeciągu 1-3 dni roboczych ( w zależności od natężenia zamówień). Ciężko pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, wiec znajdziesz w naszym sklepie zarówno produkty najbardziej topowych ekologicznych producentów takich jak:

Ale również niszowe produkty, które importujemy specjalnie na zamówienie dla naszych klientów.

Jeżeli poszukujesz jakiegoś trudno dostępnego produktu, to śmiało daj nam znać w wiadomości mailowej lub telefonicznie, z przyjemnością przyjmiemy takie zlecenie J

Specjalnie dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy  kilka akcji specjalnych takich jak:

- Bioloteria (comiesięczne losowanie nagród dla osób uczestniczących w naszym newsletterze)

- bio punkty (będąc zarejestrowanym klientem możesz zbierać punkty lojalnościowe, które następnie wymieniane są na rabaty)

- kody rabatowe  które udostępniamy stałym klientom w mailach wysyłanych w formie newslettera oraz w relacjach na facebooku oraz instagramie – dlatego warto nas obserwować na tych aplikacjach J

 

Aby ułatwić Wam poruszanie się w gąszczu internetowych alejek stworzyliśmy kilka form kategoryzacji:

Ze względu na dietę:

Dieta bezglutenowa

Dieta ketogeniczna

Dieta wegetariańska

Ze względu na typ produkty oraz producenta. Do Twojej dyspozycji jest również inteligentna wyszukiwarka, która sugeruje podpowiedzi.

Oprócz kategorii z produktami spożywczymi rozbudowaliśmy kategorię z naturalnymi suplementami diety,  kosmetykami naturalnymi oraz produktami Eko do domu.

Przyświeca nam idea dbania o planetę, dlatego wśród form wysyłki znajdziesz opcję less waste – jeżeli wybierzesz tą opcję, zapakujemy Twoją paczkę z użyciem materiałów ekologicznych (biodegradowalnych lub pochodzących z recyklingu). Warto dbać o naszą planetę!

Przygotowaliśmy również kilka możliwości dostawy, być może masz swojego ulubionego kuriera? Jeżeli tak, to sprawdź w jaki sposób możesz otrzymać swoją paczkę, wykaz dostępnych przewoźników wraz z cenami znajdziesz w zakładce dostawa: https://bioconieco.pl/news/n/54/Dostawa

Chcesz opłacić swoje bio zamówienie i zapodziałeś maila z danymi do przelewu?

Wszystkie niezbędne informację znajdziesz w zakładce sposoby płatności: https://bioconieco.pl/news/n/113/Sposoby-platnosci

Jeżeli jesteś klientem biznesowym i chcesz dokonać zakupu w hurtowni ze zdrową żywnością to zapraszamy do kontaktu – przygotowaliśmy ofertę dla klientów hurtowych oraz partnerów współpracujących w formie dropshippingu. W celu poznania szczegółów załóż konto w naszym sklepie i wyślij prośbę o podpięcie warunków b2b wraz z załączonym wypisem z CIDG lub KRS.

Zapraszamy do kontaktu!!!

kontak@bioconieco.pl

  • Sklep zamknięty

Witamy Państwa

W związku ze sklep został sprzedany dla innego podmiotu gospodarczego, domena bioconieco.pl została wstrzymana. 

Dziękujemy za  3-letnią współpracę i zaufanie.


Pozdrawiamy
Zespół bioconieco.pl